23 Eylül 2021 Perşembe

Şarkikaraağaç Turizm Meslek Yüksekokulu Yönetimi Şarkikaraağaç Kaymakamını ziyaret etti

10 Ekim 2018 Çarşamba 11:19 tarihinde eklendi | 1229 defa okundu

Şarkikaraağaç Turizm Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr.Gör.Dr. Gürkan KALKAN , Müdür Yrd. Öğr.Gör. Murat Baş ve Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü Başkanı Öğr.Gör. M. Ensari KALENDEROĞLU ile birlikte Şarkikaraağaç Kaymakamı Sertaç KIRÇUVAL’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Turizm ve Aşçılık bölümünün önemi ve bu açıdan şarkikaraağacın ayrıcalıkları ve bir ilçe için üniversitenin önemi hakkında değerlendirmeler yapıldı.

Kaymakam Sertaç KIRÇUVAL’da “ Kurumlar arasındaki iletişiminin önemli olduğuna vurgu yaparak bu tür ziyaretlerin yapılması ve görüş alış verişinde bulunulması gerektiğine değinerek Şarkikaraağaç Turizm M.Y.O. için bizlerde gereken katkıları yapmaya hazırız. İlçelerin gelişmesi için üniversitenin ne demek olduğunu iyi biliyorum ve tüm faaliyetlerinizde katkıda bulunmaya hazırım” dedi.

 

Şarkikaraağaç Turizm Meslek Yüksekokulu Müdürü , “ Yüksekokul olarak Şarkikaraağaç için önem arz eden konularda elimizden gelen gayreti göstermeye çalışacağını belirterek Şarkikaraağaç’ın kalkınmasında hiç kuşkusuz Yüksekokulumuzun da önemli katkılarının olacağını ifade etti. Bütün bunlar göz önünde bulundurularak Şarkikaraağaç Turizm M.Y.O. sahip çıkılması gerektiğini düşünüyoruz” dedi.

İLETİŞİM

WhatsApp ve Telefon Destek Hattı

0 (542) 275 53 31

0 (544) 426 82 00

0 (246) 411 23 34

0 (536) 371 52 65  

SOSYAL MEDYA

AKADEMİK KADRO

İDARİ KADRO

DOKÜMANLAR

FOTOĞRAF GALERİSİ

STAJ İŞLEMLERİ